sklep sportowy sportplus - wyposażenie obiektów sportowych, bosik, stadionów i siłowni - logo sklepu.

Wyposażenie siłowni

Profesjonalne wyposażenie siłowni, klubów fitness i sal rehabilitacyjnych, wraz z dostawą oraz montażem.

Atlasy wielofunkcyjne

Atlasy wielofunkcyjne, to podstawowe wyposażenie każdej siłowni czy profesjonalnego obiektu sportowego. Wielozadaniowe urządzenia siłowe, stanowią doskonałe uzupełnienie zaplecza sportowego hali lub boiska, nie tylko poszerzając zakres możliwości, ale umożliwiając także całościową, profesjonalną rozgrzewkę siłową. Oferowane przez nas urządzenia, przeznaczone są do jednoczesnego użytku przez jedną bądź wiele osób, co sprawia, że możliwość konfiguracji atlasów jest naprawdę imponująca. Wieloletnie doświadczenie firmy w wyposażaniu siłowni i innych obiektów sportowych gwarantuje, że nabyty przez Państwa sprzęt spełni wszystkie oczekiwania, oferując maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Dokładamy wszelkich starań, aby wachlarz produktów siłowych, w tym atlasów wielofukncyjnych, spełniał Państwa najwyższe oczekiwania. Produkty oferowane przez Sport Plus, doskonale sprawdzają sie w wielu profesjonalnych siłowniach, klubach fitness, siłowniach szkolnych lub hotelowych i nie tylko! 

Wyposażenie siłowni - atlas wielofunkcyjny

Wyposażenie siłowni - atlas wielofunkcyjny


Wieże, stacje, ławki i stojaki

Każda profesjonalna, amatorska lub domowa siłownia, nie może funkcjonować bez odpowiedniego sprzętu stanowiącego miejsce przechowywania obciążeń. Dzięki oferowanym przez nas urządzeniom zadbacie Państwo o porządek i bezpieczeństwo przechowywanych sztang i urządzeń. Dzięki ławeczkom ćwiczenie stanie się nie tylko efektywne ale i przyjemne. Doskonale wyprofilowane i bezpieczne urządzenia, zadbają o wysoki komfort użytkowania.

Wyposażenie siłowni - ławka do podnoszenia ciężarów   Wyposażenie siłowni   Wyposażenie siłowni   Wyposażenie siłowni - stojak na sztangę Wyposażenie siłowni - wieszak na obciążenie

Gryfy, obciążenia, hantle i sztangielki

W dbaniu o tężyznę fizyczną, niezastąpione i obowiązkowe są obciążenia oraz elementy, na których obciążenia te są montowane. Oferujemy szeroki wachlarz produktów - od sztangli całościowych (o masie stałej) do profesjonalnych sztangli regulowanych (możliwa zmiana obciążenia poprzez dokładanie/usuwanie talerzy z obciążeniami). W naszej ofercie znajdą Państwo gryfy proste oraz łamane, hantle i obciążenia wszelkiego typu. Wieloletnie doświadczenie w zakresie wyposażania siłowni gwarantuje Państwu fachową i rzetelną poradę w zakresie doboru urządzeń siłowych.

Wyposażenie siłowni - gryfy, obciazenia, hantle, sztangielki


Rowery treningowe, bieżnie elektryczne, trenażery, wioślarze

Kluby fitness to miejsca, w których aktywny wypoczynek stanowi podstawę dobrego treningu.  Jazda na rowerze, bieganie – niezależnie od pory roku – doskonale podtrzymują wydajność organizmu, oraz poprawiają nasze samopoczucie. Dzięki tym urządzeniom, nie wychodząc z domu, o każdej porze roku mogą Państwo zadbać o swoje zdrowie i aktywność ruchową. Rowerki stacjonarne, wioślarze, trenażery to sprzęt, który pozwoli na efektywną rozgrzewkę, także co ważne przy zdrowym stylu życia lub rehabilitacji - udany trening kardio. W naszej ofercie znajdują się bieżnie i urządzenia fitness czołowych i sprawdzonych producentów, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać sie o trwałość, lub jakość wykonania użytkowanego sprzętu sportowego. Specjaliści Sport Plus odpowiednio dobiorą i zamontują sprzęt, udzielając wszystkich praktycznych informacji dotyczących prawidłowego użytkowania sprzętu.Wyposażenie siłowni - urządzenia do fitness


Wyposażenie siłowni - atlasy i urządzenia siłowe KettlerWyposażenie siłowni - BH FitnessW celu otrzymania oferty cenowej prosimy o przesłanie zapytania ofertowego z podaniem parametrów obiektu sportowego (rysunki techniczne obiektu, zdjęcia)

Kontakt z Działem Handlowym


Zobacz również:

Kosztorysy podstawowego wyposażenia obiektów sportowychKatalog produktów
w naszym sklepie internetowym

internetowy sklep sportowy SportPlus

© 2015 Sport Plus - Szymon Niepsuj
Wszelkie prawa zastrzeżone
Hotmind - Agencja Reklamowa Kraków Projekt i wykonanie: www.hotmind.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z naszą polityką prywatności. W trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo, nie przechowujemy w nich żadnych danych osobowych. W przeglądarce, możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies.
Rozumiem, zamknij informację.