sklep sportowy sportplus - wyposażenie obiektów sportowych, bosik, stadionów i siłowni - logo sklepu.

Hurtownia sprzętu sportowego

Sport Plus, to firma zajmująca się hurtową i detaliczną sprzedażą sprzętu sportowego dla szkół, instytucji oraz klientów indywidualnych.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wyposażenia obiektów sportowych, siłowni, klubów fitness, szkół. Zaliczamy się do niekwestionowanych i ogólnopolskich liderów hurtowej i detalicznej sprzedaży sprzętu sportowego. Hurtownia sportowa oraz salon sprzedaży, znajduje się w Myślenicach, przy ul. Słowackiego 75a, - ok. 30 km na południe od Krakowa. Pod tym adresem, mieści się  także siedziba naszej firmy. Ofertę dostępnych produktów sportowych, można sprawdzić w prowadzonym przez nas sklepie internetowym, dostępnym pod adresem http://www.sportplus.pl

Jesteśmy sprawdzonym dostawcą sprzętu sportowego dla szkół, urzędów i instytucji publicznych. Działając na rynku od wielu już lat, możemy pochwalić się szerokim gronem usatysfakcjonowanych klientów, którzy wielokrotnie do nas wracają, co stanowi nie tylko najlepszą rekomendację, ale także niezastąpiony dowód zaufania, jakim zostaliśmy przez ten czas obdarzeni. Nasza hurtownia sportowa, to niekwestionowany lider sprzedaży i dystrybucji produktów branży  sportowej.  Zapewniamy wszechstronne doradztwo oraz profesjonalną realizację całego zakresu współpracy z Państwem. 

sklep sportowy sportplus - akcesoria teniswoe i drobny sprzęt sportowy sklep sportowy sportplus - ławeczka treningowa, atlas do ćwiczeń sklep sportowy sportplus - rowerki treningowe kettler


Hurtownia sprzętu sportowego - największy wybór, szeroka oferta, profesjonalne doradztwo.

Proponujemy Państwu sprzęt sportowy czołowych producentów, liderów w swoich dziedzinach. Wyposażamy siłownie i obiekty sportowe w całym kraju. Zakupione u nas urządzenia doskonale sprawdzają się na krytych obiektach sportowych (hale i siłownie) jak i boiskach zewnętrznych. Doskonale radzimy sobie wszędzie tam, gdzie profesjonalizm i wysoka jakość usług, stawiana jest jako priorytet zlecenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w hurtowym handlu sprzętem sportowym, co daje Państwu nie tylko pewność udanego zakupu, ale i gwarancję, że sprzęt jest idealnie dopasowany do potrzeb i warunków pracy. Oferując szeroki asortyment sprzętu sportowego, staramy się, aby nasze indywidualne podejście do klienta owocowało długotrwałą i daleko idącą współpracą. Jako profesjonalny dystrybutor sprzętu sportowego, nie zapominamy również o usłudze związanej z montażem. Nasi fachowcy szybko i sprawnie zamontują każde zakupione urządzenie, dając gwarancję bezpieczeństwa użytkowania sprzętu. Działamy na terenie całej Polski. Szeroką ofertę naszej hurtowni oraz sklepu, mogą Państwo odnaleźć w naszym sklepie internetowym, poniżej przedstawiamy jedynie skróconą listę dostępnych produktów.

sklep sportowy sportplus - budynek naszej firmy sklep sportowy sportplus - budynek naszej firmy widziany z bramy wjazdowej sklep sportowy sportplus - widok na wejście do sklepu
W ofercie naszej hurtowni sportowej, znajdą Państwo szeroki asortyment obejmujący wszystkie popularne dyscypliny sportowe, między innymi:

Piłka nożna:
Bramki profesjonalne 7,32 x 2,44 m, bramki treningowe i halowe 5 x 2 (Pesmenpol), siatki do bramek, piłki (Spalding, Select, Molten, Mitre, Adidas, Puma, Nike), ochraniacze, rękawice stroje bramkarskie, chorągiewki boiskowe i sędziowskie, wózki do kredowania linii, stroje i getry piłkarskie.
Piłka ręczna: Bramki 3 m x 2 m stalowe i aluminiowe, siatki na bramki, piłki męskie, damskie, juniorskie
turniejowe i treningowe (Spalding, Vega, Molten, Nike, Mikasa), stroje.
Siatkówka: Słupki aluminiowe i stalowe, szyny ścienne, stanowiska sędziowskie, siatki turniejowe i treningowe, piłki szyte i klejone (Gala, Molten, Mikasa), stroje i ochraniacze.
Tenis ziemny: słupki aluminiowe, stanowiska sędziowskie, rakiety od podstawowych po profesjonalne, torby, pokrowce, piłki, naciągi, owijki, akcesoria.
Tenis stołowy: stoły turniejowe i treningowe, siatki, tablice wyników, rakietki treningowe i profesjonalne.
Siłownie i sale rehabilitacyjne: atlasy, wieże, stacje, ławki, stojaki, gryfy, obciążniki żeliwne, sztangielki, rowery treningowe, bieżnie mechaniczne i elektryczne (MasterSport, Kettler, BH).
Bilard: Stoły i akcesoria 
Badminton: słupki, stojaki przejezdne z obciążeniem, rakietki, lotki, akcesoria.
Lekkoatletyka: bloki startowe, płotki, kule, dyski, oszczepy, pałeczki sztafetowe. (Polanik)
Basen: deski do nauki pływania, okularki i czepki (Crowell), płetwy, maski, fajki.
Trofea sportowe: puchary, medale, dyplomy, statuetki.
Oferta turystyczna na cały rok: Śpiwory, karimaty, namioty, materace, sprzęt campingowy, 
Wyposażenie stałe obiektów sportowych: urządzenia do gier zespołowych (Pesmenpol), kotary grodzące z napędem elektrycznym i ręcznym, liny i drabinki do wspinania, drabinki gimnastyczne i rehabilitacyjne, wyposażenie szatni sportowych, ławki, ławko-wieszaki, szafki zamykane.
Wyposażenie ruchome obiektów i sprzęt gimnastyczny: materace, skrzynie, odskocznie, kozły, konie gimnastyczne, równoważnie
Unihoc: bramki, kije, piłki, torby, akcesoria 
Akcesoria sportowe - akcesoria do gier i zabaw, akcesoria piłkarskie, tablice wyników

Powyższa lista stanowi jedynie część oferowanychprzez nas produktów.

 

Sklep i katalog produktów sprzętu sportowego

Listę produktów, wraz ze zdjęciami i dokładnymi opisami, zobaczyć można w naszym internetowym sklepie sportowym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

© 2015 Sport Plus - Szymon Niepsuj
Wszelkie prawa zastrzeżone
Hotmind - Agencja Reklamowa Kraków Projekt i wykonanie: www.hotmind.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z naszą polityką prywatności. W trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo, nie przechowujemy w nich żadnych danych osobowych. W przeglądarce, możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies.
Rozumiem, zamknij informację.